سفید کردن واژن در شیراز

دسترسی سریع

سفید کردن واژن

امروزه در تمامی زندگی های زناشویی برای حفظ یک رابطه عاشقانه و افزایش علاقه ، داشتن یک رابطه جنسی موفق بسیار تاثیرگذار می باشد. یکی از راههای داشتن رابطه جنسی موفق، زیبایی و جوانسازی ناحیه تناسلی می باشد که باعث افزایش میل و اشتیاق در رابطه جنسی و درنهایت تشدید وابستگی و علاقه طرفین می گردد.

جدا از این مقوله برخی از بانوان هستند که علاقه زیادی به حفظ زیبایی و تناسب اندام دارند و فقط به افزایش زیبایی قسمت هایی از بدن که برای سایر افراد قابل مشاهده باشد مانند آرایش ، رنگ مو و…اهمیت نمی دهند،

سفید کردن واژن یکی از جراحی های زیبایی پرطرفدارو شایع برای بانوان می باشد چرا که  در رفع تیرگی و سفید کردن پوست واژن اثر فوق العاده ای دارد.

دلایل تیرگی ناحیه تناسلی چیست؟

دلایل مختلفی وجود دارد که سبب تیرگی ناحیه تناسلی می گردد.

بایستی توجه داشته باشید در نژاد ایرانی تیرگی ناحیه تناسلی تا حدودی وجود دارد و به دلیل افزایش ملانین که در پوست این معضل بیشتر خواهد بود و در تمامی نژادها تیرگی ناحیه تناسلی وجود خواهد داشت ولی در نژادهای سفید پوست کمتر است و در نژاد ایرانی به دلیل داشتن یک پوست معمولی وجود تیرگی طبیعی است و نبایست بسیار حساس بود.

اما گاهی اوقات تیرگی این ناحیه به دلایل مختلفی بیشتر خواهد بود و به پزشک جراح متخصص زنان مراجعه می کند و گاهی به منظور دلایل دیگر به پزشک مراجعه نموده و با دقت بالایی پزشک جراح زیبایی زنان این مشکل تشخیص داده می شود.

مهمترین عامل اصطحکاک است، زنانی که مبتلا به اضافه وزن هستند، به مرور زمان براثر ساییدگی پوست بر یکدیگر باعث تیرگی این ناحیه می گردد.

همچنین اگر لیزر موی زائد به خصوص اگر دستگاه تنظیم دوز نشود می تواند سبب سوختگی و تیرگی این ناحیه شود.

عوامل بسیار دیگری مانند پوشیدن لباس‌های زیر از جنس الیاف مصنوعی، مصرف برخی داروها، بارداری، افزایش رنگدانه‌های پوست، ابتلا به دیابت نوع 2، یائسگی و … موجب تیره شدن رنگ واژن می‌شود. این عوامل به تدریج در رنگ واژن تاثیر می‌گذارد و در طولانی مدت خود را نشان می‌دهد

بعضی اوقات علت مشخص نیست و می تواند به دلیل ژنتیک و با گذشت زمان اتفاق افتد. به هر حال در صورت وجود تیرگی زمانی که بیمار برای درمان به متخصص زنان مراجعه می نمایید بایستی بهترین درمان صورت گردد.

قبلی
بعدی

روش های سفید کردن واژن

  • سفید کردن واژن با روش ها و مراقبت های خانگی

شما می توانید با مراقبت های بیشتر و رعایت نکات بهداشتی از تیرگی ناحیه تناسلی خود پیشگیری نمایید.

  • سفید کردن واژن با کرم های موضعی

زمانی که تیرگی ناحیه تناسلی زیاد نباشد می توان با استفاده از کرم ها مخصوصی که پزشک متخصص تجویز می نماید وضعیت تیرگی ناحیه تناسلی خود را بهبود ببخشید.

لازم به ذکر است که کرم های موضعی شیمیایی و گیاهی به دلیل مواد بکار رفته در آن حاوی عصاره های گیاهی چون آلوورا ،جلبک دریایی وهمچنین مواد دارویی چون هیدروکینون می باشند ممکن است در پوست فرد عوارض پوستی ایجاد نماید.

  • سفید کردن واژن با لیزر

لیزر ناحیه تناسلی یکی از روش های مطمئن برای سفید کردن کردن واژن می باشد. در این روش بخش های تیره سطح پوست زدوده شده و پوست تازه و باطراوت می گردد. مزیت سفید کردن پوست با لیزر اثر پذیری دائمی آن می باشد چرا که تمامی بافت های تیره بر روی سطح پوست را کاملا از بین می برد.

رفع تیرگی پوست ناحیه تناسلی با لیزر

لیزر موثرترین و جدیدترین روش جهت رفع تیرگی و روشن سازی و سفید کردن پوست ناحیه تناسلی است.  هر جلسه لیزر حدود ۱۰ دقیقه طول می‌کشد و تعداد جلسات برای رسیدن به نتیجه بهتر بستگی به میزان تیرگی و نظر پزشک متخصص زیبایی زنان دارد.

تیرگی پوست ناحیه تناسلی به دلیل افزایش ملانین در زیر لایه اپیدرم است که جهت رفع آن با لیزر ناحیه اپیدرم می‌توان پوست را روشن تر کرد. لیزر جهت رفع تیرگی پوست ناحیه تناسلی با حداقل عوارض همراه هست.

با لیزر چند درصد امکان روشن کردن پوست ناحیه تناسلی وجود دارد ؟

حدود ۶۰ تا ۷۰ درصد می‌توان پوست ناحیه تناسلی با لیزر روشن کرد و ماندگاری آن طولانی‌تر از سایر روش ها ست.

آیا لیزر جهت روشن سازی پوست ناحیه تناسلی دردناک است ؟

لیزر یک روش غیر تهاجمی و بدون درد است اما توصیه می شود یک سا عت قبل از لیزر از کرم های بی حسی موضعی استفاده شود.

چند جلسه لیزر جهت روشن کردن پوست ناحیه تناسلی احتیاج هست ؟

بین ۱ تا ۳ جلسه متفاوت است و بستگی به شدت تیرگی پوست ناحیه تناسلی و نظر پزشک متخصص دارد. معمولا اثرات روشن سازی پوست ناحیه تناسلی دو هفته بعد لیزر قابل مشاهده است. بهتر از فواصل لیزر بین ۳۰ تا ۴۵ روز باشد.

مکانیسم لیزر در رفع تیرگی پوست ناحیه تناسلی چگونه است ؟

برای روشن کردن پوست ناحیه تناسلی با لیزر انرژی فوتون های فرستاده شده از لیزر بر روی پوست سبب تبخیر لایه های تیره پوست بدون خراش و آسیب به ساختار پوست می شود، و با این فرایند و افزایش کلاژن سازی، بافت پوست روشن تر می گردد. نتیجه روشن کردن پوست و رفع تیرگی واژن با لیزر معمولاً دو هفته پس از انجام لیزر قابل تشخیص است.

افراد مناسب جهت انجام لیزر روشن کننده پوست ناحیه تناسلی

۱- افرادی که تمایل دارند در کوتاه ترین زمان ممکن بیشترین اثر بخشی را در روشن سازی پوست ناحیه تناسلی خود شاهد باشند.

۲- افرادی که به دلیل تیرگی پوست ناحیه تناسلی اعتماد به نفس خود را در برقراری رابطه جنسی از دست داده اند.

۳- افرادی که تمایل دارند پوست ناحیه تناسلی روشن تر باشد.

مزایای روشن کردن پوست ناحیه تناسلی با لیزر

۱- لیزر روش غیرتهاجمی است و بدون درد و خونریزی است.

۲- مدت زمان عمل بسیار کوتاه، حدود ۱۰ تا ۱۵ دقیقه است.

۳- اثر ماندگاری آن طولانی تر از روش‌های دیگر درمان است.

۴- لیزر علاوه بر رفع تیرگی پوست باعث شادابی و جوانسازی پوست واژن هم می شود.

۵- لیزر نیاز به بستری ندارد سرپایی قابل انجام است.

آیا همه خانم ها می‌توانند از لیزر جهت روشن کردن پوست ناحیه تناسلی استفاده کنند

بله. محدودیت جهت استفاده از این نوع لیزر وجود ندارد و همه خانم ها می توانند جهت رفع تیرگی پوست واژن خود از این لیزر استفاده نمایند.

کسانی که نمی توانند از لیزر روشن کننده پوست ناحیه تناسلی استفاده کنند

۱- کسانی که بیماری سیستمیک دارند.

۲- کسانی که بیماری موضعی حاد دارند .

۳- کسانی که بیماری پوستی لیکن پلان دارند.

۴- کسانی که دارای زگیل تناسلی هستند.

۵- کسانی که دارای تبخال تناسلی هستند.

۶- کسانی که راکوتان استفاده می‌کنند.

اقداماتی که باید قبل از انجام لیزر روشن کننده پوست انجام داد

۱- بهتر است انجام لیزر روشن کننده پوست ناحیه واژن ، یک هفته بعد از پایان پریود باشد.

۲- قبل از انجام لیزر در صورت وجود عفونت فعال واژینال ابتدا باید عفونت درمان شود.

۳- سه روز قبل از لیزر از شیو کردن و اپیلاسیون و برنزه کردن پوست ناحیه تناسلی خود خودداری کنید.

۴- از یک هفته قبل از لیزر ، از هرگونه کرم و مواد سفید کننده ناحیه تناسلی استفاده نکنید.

۵- شب قبل از لیزر حمام کنید.

۶ – شب قبل از لیزر نزدیکی نداشته باشید.

۷- یک ساعت قبل از انجام لیزر روشن کننده پوست ناحیه تناسلی، از کرم های موضعی بی حسی استفاده کنید.

۸- از دامن یا شلوار گشاد بعد از لیزر استفاده کنید.

مراقبت های لازم پس از لیزر ناحیه تناسلی

  • بمدت 3 الی 5 روز پس از انجام لیزر از برقراری رابطه جنسی خودداری نمایید.
  • در وان یا استخر نروید.
  • تا بهبودی کامل به هیچ وجه به فعالیت های ورزشی نپردازید.
  • بعد از هر شستشو ناحیه را خشک کنید.
  • از پوشیدن لباسهای چسبناک و تنگ خوددراری کنید.
  • بهداشت شخصی را حتما رعایت فرمایید.
  • سعی کنید حدالامکان ناحیه تناسلی خود را خشک نگه دارید و لباس های زیر خود که مرطوب شده اند حتما تعویض نمایید.

ماندگاری سفید کردن واژن چقدر است؟

مدت زمان ماندگاری سفید سازی ناحیه تناسلی براساس شرایط فرق می کند، زمانی که فردی چاقی در ناحیه پا دارد و راه رفتن موجب می شود تا آن ناحیه در معرض اصحطکاک باشد و اصطحکاک ممکن است باعث شود تا آن حالت بازگردد و معمولا بین شش ماه تا یکسال ماندگاری را برای بیمار توضیح می دهیم و پس از آن بیمار مجدد معاینه می شود. در صورتی که نیاز باشد تا مجدد این روش انجام شود، می توان یک جلسه دیگر آن را شارژ نمود.

آیا سفید کردن لیزر عوارض دارد؟

لیزر به هر حال یک اشعه و تکنیک است و استفاده از این دستگاه باید توسط فردی انجام شود که با آن آشنا باشد و دستگاه خوبی در این زمینه به کار رود . در صورتی که لیزر درمانی توسط فرد مجرب و دستگاه خوب انجام شود بدون عارضه است ولی دیده شده سوختگی های با انجام کار ایجاد شده و ایجاد این عارضه می تواند ناشی از دستگاه نامناسب و تنظیمات نادرست و یا فردی است که این درمان را انجام می دهد، باشد.

لذا توصیه می شود برای انجام لیزر نزد فرد ماهر روید و تنها دستگاه مهم نیست بلکه فردی که این کار را انجام می دهد، موثر است. در صورتی که این دو مورد را رعایت کنیم و از آن مطمئن باشیم هیچ عارضه ای ایجاد نمی کند و درمان است و حس خوبی را منتقل می کند.

آیا سفید کردن واژن موجب ایجاد مشکلات ناباروری می شود؟

سفید کردن واژن و تمامی فعالیت های لیزری که در ناحیه تناسلی انجام می شود، موجب ناباروری نمی گردد. زیرا میزان نفوذ اشعه لیزر بسیار پایین است و حداکثر تا زیر مخاط می رسد و تنها موجب تحریک سلول ها و بافت کلاژن سازی و موارد دیگر نمی شود و مشکلاتی نظیر: نازایی، کیست تخمدان، درد لگن، مشکلات تخمدان و … ایجاد نمی شود.

آیا لیزر روشن سازی واژن در دختران قابل انجام است؟

انجام لیزرروشن سازی واژن در دختران باکره بلامانع است و لیزر سفید سازی مشکلی برای تخمدان ها ایجاد نمی کند و سطح و عمق نفوذ لیزر بسیار کم بوده و تنها به پوست و زیر پوست نفوذ کرده و به اندام های داخلی، بافت بدن و تخمدان نفوذ نخواهد کرد و به همین منظور مشکل ساز نمی باشد.

انجام سفید کردن واژن در دوران بارداری امکان پذیر است؟

سفید کردن واژن با لیزر بدون عارضه بوده و در طول دوران بارداری نبایست از این روش درمانی استفاده نمود.

تنها دلیل استفاده از لیزر درمانی در این دوران بدین دلیل است که هیچ گونه درمان اضافی در این زمان انجام نمی شود.

مدت زمان انجام روشن سازی واژن با لیزر پس از زایمان حدود شش ماه پس از بازگشت آناتومی بدن به حالت نرمال و ایجاد بالانس هورمونی قابل انجام است و شیردهی منعی برای انجام لیزر نخواهد بود.

به هر حال تیرگی در دوران بارداری در ناحیه تناسلی، خط روی شکم و ناف، چین های گردن و زیر بغل ایجاد می شود و درمان با لیزر پس از شش ماه قابل انجام است در نهایت می توانید از روش های همچون لیزر، کربوکسی تراپی، دارویی و موضعی استفاده نمایید.

هزینه سفید کردن واژن با لیزر

هزینه روشن کردن واژن با لیزر بستگی به میزان تیرگی ناحیه تناسلی و همچنین تعداد جلسات مورد نیاز در کامل کردن دوره درمانی دارد.البته باید گفت که نوع دستگاه مورد استفاده برای سفید کردن واژن نیز در هزینه موثر است.

کلام آخر

در پروسه روشن سازی واژن با لیزر یکی از نکات مهم این است که مد دستگاه باید برای هر فرد متناسب با اون فرد تنظیم شود.

زیرا اشتباه در این مرحله میتواند پوست را بیش از حد روشن یا تیره کند و یا اثر بخش نباشد که تشخیص این قسمت کاملا به تجربه و مهارت پزشک متخصص بستگی دارد.

تماس با ما

جهت گرفتن نوبت و مشاوره با شماره 09032698932 تماس بگیرید


تماس با ما